PO KTHEHET NË VESHJEN MË “IN”/ Xhaketat që po bëjnë “bujë” dhe po preferohen nga vajzat e ekranit – AlpeGossip
PO KTHEHET NË VESHJEN MË “IN”/ Xhaketat që po bëjnë “bujë” dhe po preferohen nga vajzat e ekranit

PO KTHEHET NË VESHJEN MË “IN”/ Xhaketat që po bëjnë “bujë” dhe po preferohen nga vajzat e ekranit

Në çdo dalje të tyre televizive dhe në postet e tyre në rrjetet sociale veshja e vajzave te ekranit bie shumë në sy dhe në të shumtën e rasteve komentohet shumë në rrjet.

Së fundmi ka rënë në sy veshja e xhaketave apo kostumeve me shkëlqim dhe vezulluese ku vetë ato kanë zgjedhur t’i veshin në daljet televizive apo dhe në jetën e tyre private, gjë që e kanë ndarë dhe me ndjekësit e tyre.

Së fundmi kjo veshje po përdoret shumë dhe të themi që po kthehet në një nga veshjet më “in” për mometin. A na pëlqen? Sigurisht që po!

Së fundmi ishte Lei Kraja e cila ka postuar një video në instastoryn e saj me xhaketë gri me shkëlqim e cila të themi po bën “namin” dhe po pëlqehet të vishet nga një numër i madh VIP-esh.

Por Alpegossip.al ju sjell disa foto të tjera dhe ju lë ju të vendosni se kujt i shkon më shumë.

View this post on Instagram

Finish dhe per sonte, JU DUA🙏🏼❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Write a caption…

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on