(FOTO) Rikthehet Oriola Marashi, e egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri – AlpeGossip
(FOTO) Rikthehet Oriola Marashi, e egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri

(FOTO) Rikthehet Oriola Marashi, e egër si ‘bisha’, por do ju djegë si zjarri

Pasi bëri gjithë rrjetin të ‘zjente’ me pozat e saj sexy, modelja e njohur vendosi të tërhiqej për disa ditë.

Por me sa duket Oriola Marashi nuk mund të rijë gjatë larg vëmendjes së fansave të saj. Anëtarja sexy e labelit OTR, godet sërish më një foto mjaht të nxehtë, që lë pa frymë.

Me gjoksin e ekspozuar dhe nga tualeti oriola pozon tmerësisht sexy po aq sa dhe e egër. Nëse ju kishte munguar modelja ja ku e kini më në formë se asnjëherë më parë.

Këtë ferë Oriola ka guzuar të pozojë pa make up, por iltrat nuk i ka kursyer.