‘’Kjo është Fatma me flokë të HEKUROSURA’’/ Olti Curri gjen sozinë e… (FOTO) – AlpeGossip
‘’Kjo është Fatma me flokë të HEKUROSURA’’/ Olti Curri gjen sozinë e… (FOTO)

‘’Kjo është Fatma me flokë të HEKUROSURA’’/ Olti Curri gjen sozinë e… (FOTO)

Është bërë e modës tashmë që personazhet e famshëm shpesh t’u gjendet sozia ose t’ia gjejnë njeri-tjetrit.

Sot na tregoi me postimet në Instastory sozinë e tij dhe mesa duket këto episode nuk mbarojnë me kaq.

Me një video të postuar së fundmi, Olti Curri ka gjetur edhe sozinë e Fatma Haxhialiut, një personazh i një reality shoë në kanalin “Canale 5”.

“Kjo është Fatma me flokë të hekurosura. Të gjeta homologen”, shkruan Olti si mbishkrim të fotos së postuar në Instastory.