"MIKESHA SHEMBULLORE"/ Arbana ia shpreh dashurinë kështu Xhemit dhe nuk ka më bukur (FOTO) - AlpeGossip
“MIKESHA SHEMBULLORE”/ Arbana ia shpreh dashurinë kështu Xhemit dhe nuk ka më bukur (FOTO)

“MIKESHA SHEMBULLORE”/ Arbana ia shpreh dashurinë kështu Xhemit dhe nuk ka më bukur (FOTO)

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani  janë dy moderatoret e njohura që gjithnjë janë përgëzuar për miqësinë e sinqertë mes tyre.

Fotot e shumta së bashku nuk nugojnë t’i postojnë në Instagram por kësaj here Arbana Osmani nuk ka nguruan t’i kushtojë edhe disa fjalë Xhemit.

“I love you (te dua)”, është mbishkrimi i fotos që moderatorja ka shpërndaër në profilin e saj ku dy mikeshat duken të qeshura.