PAS LINDJES SË VAJZËS/ Besin e “mundon” keq ky hall, Xhensila zbulon sekretin… (FOTO) – AlpeGossip
PAS LINDJES SË VAJZËS/ Besin e “mundon” keq ky hall, Xhensila zbulon sekretin… (FOTO)

PAS LINDJES SË VAJZËS/ Besin e “mundon” keq ky hall, Xhensila zbulon sekretin… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe së bashku duken të udhëtojnë me makinë sepse pas lindjes së Ajkës, Xhensila i është rikthyer koncerteve.

Ato zhvillojnë një bisedë së bashku ku Xhensila tregon hallin që e “mundon” Besin:

“Pas lindjes së gocës, ky çuni këtu, që shikon kështu, të gëzuar e me humor, është bërë shumë xheloz dhe më thotë që ke filluar të mos më duash sic më ke dashur më përpara, (ma ka marr dashurinë Ajka), por unë i them që s’e dua dot më pak”, thotë këngëtarja e njohur në videon e publikuar në Instagram.

/AlpeNews.al