“IA NXIVA JETËN”/ Fatma nuk e lë rehat bashkëshortin dhe i kërkon… (FOTO) – AlpeGossip
“IA NXIVA JETËN”/ Fatma nuk e lë rehat bashkëshortin dhe i kërkon… (FOTO)

“IA NXIVA JETËN”/ Fatma nuk e lë rehat bashkëshortin dhe i kërkon… (FOTO)

Moderatorja kaçurrelse mjaft e preferuar nga shqiptarët është mjaft aktive në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Fatma Methasanin e cila së bashku me Aulonën drejtojnë emisionin e shumë pëlqyer “Thumb”.

Në Instagram moderatorja ka publikuar një foto me të birin dhe bashkëshortin ku duket se të tre janë veshur me të bardha. Mesa duket kjo ka qenë kërkesë e moderatores e cila e pranon edhe vetë publikisht.

“Mire birit, po mami ja nxin dhe babit per kombinime meçi-meçi 😂😂😂😂😂😂😍😍😍😍”, shkruan ajo krahas fotos.