“S’DO DUA SI PUNA JOTE”/ Kejsi bën dedikimin prekës për Stresin (FOTO) – AlpeGossip
“S’DO DUA SI PUNA JOTE”/ Kejsi bën dedikimin prekës për Stresin (FOTO)

“S’DO DUA SI PUNA JOTE”/ Kejsi bën dedikimin prekës për Stresin (FOTO)

Kejsi dhe Stresi janë një ndër çifte më të komentuar në mediat rozë.

Arrestimi i Stresit bëri bujë të madhe e Kejsi gjithnjë tregon mbështetjene saj ndaj tij në rrjete sociale.

“Ahh… Asnjo s’kom dasht si puna jote, ta kam thon dje, prape po ta them dhe sot”  shkruan ajo krahas fotos së publikuar në Instagram ku shfaqet pranë Stresit dhe dedikimi i saj janë fjalët e tij në një prej këngëve më të preferuara nga publiku shqiptar.

Sa romantike!