“100 MILION NDJEKËS”/ Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
“100 MILION NDJEKËS”/ Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur në Instagram (FOTO)

“100 MILION NDJEKËS”/ Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur në Instagram (FOTO)

Kendall Jenner është njëra prej të famshmeve “Kardashian”, e cila në dallim prej tyre njihet për fizik më ndryshe.

Modelja, e cila po ‘pushton’ pasarelat e modës dhe kopertinat e revistave të njohura në mbarë botën, nuk heziton t’i shfaq format trupore.

Së fundi, ajo është kthyer prapa në kohë, duke publikuar disa fotografi në bikini, me të cilat falënderon ndjekësit pasi arriti një rekord të ri personal.

Ajo ka arritur shifrën prej 100 milionë ndjekësve, ku shkroi “Faleminderit të gjithëve shumë, gjithmonë falënderuese”.