“Të lumtura t’iu shoh tërë jetën”, Marina të emocionon me urimin e saj! – AlpeGossip
“Të lumtura t’iu shoh tërë jetën”, Marina të emocionon me urimin e saj!

“Të lumtura t’iu shoh tërë jetën”, Marina të emocionon me urimin e saj!

Moderatorja Marina Vjollca nuk mund të mos uronte në ditën e gruas dy nga gratë më të rëndësishme në jetën e saj.
Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me nënën e saj dhe Luanën dhe shkruan: “Te lumtura dua tju shoh tere jeten! Super gratë e mia,”-përfundon urimi i Marinës.