Ardit Gjebrea si gjithnjë i rrethuar nga gratë, sot nuk harron dhe i dërgon ato në… (FOTO) – AlpeGossip
Ardit Gjebrea si gjithnjë i rrethuar nga gratë, sot nuk harron dhe i dërgon ato në… (FOTO)

Ardit Gjebrea si gjithnjë i rrethuar nga gratë, sot nuk harron dhe i dërgon ato në… (FOTO)

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka zgjedhur të mbledhi gjithë mikeshat e tij për këtë 8 mars.

Ai bashkë me to kanë shkuar në Orikum. Këtë na e bëri  të ditur vetë moderatori i cila ka postuar disa foto në rrjetin e tij social.

”Janë nëna që shpesh sakrifikojnë familjet për punën, janë bashkëpunëtore të shkëlqyera prej të cilave mësojmë të gjithë, janë mirënjohja jonë e çdo dite në vit.

Sot është 8 Mars dhe unë uroj GËZUAR, sigurisht edhe të gjitha mikeshave të faqes time. Ja ku përfituam të gjithë sot për një drekë në Vlorë”, shkruan moderatori mbi fotot e postuara.

/AlpeNews.al/