DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

DITËLINDJET E 1 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

Data shënon 1 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Të lindurit në 1 korrik janë shenja e katërt e zodiakut, të cilët mbahen si shenjat e diellit. Udhëhequr nga hëna, gaforet  janë individë emocionalë dhe të dashur që kujdesen për marrëdhëniet e tyre me miqtë dhe anëtarët e familjes. Ndikimi I hënës bënë që  ata të jenë individë shumë imagjinativë, me intuitë, me emocione të forta dhe kujtime të shkëlqyera. Këta individë aq sa të qetë, kthehen në të “cmendur” kur e kuptojnë se të tjetër sillen padrejtësisht ndaj tyre.

Pamela Anderson (Aktore, komediane)

Alan Ruck (Aktor)

Andre Braugher (Aktor)

David Duke (Politikan)

Hilarie Burton (Aktore)

Liv Tyler (Aktore)

Missy Elliott (Repere)

 /AlpeNews.al/