Almeda kapet duke u puthur me një mashkull në buzë, Tolgahani do shokohet kur t’i shohë këto pamje – AlpeGossip
Almeda kapet duke u puthur me një mashkull në buzë, Tolgahani do shokohet kur t’i shohë këto pamje

Almeda kapet duke u puthur me një mashkull në buzë, Tolgahani do shokohet kur t’i shohë këto pamje

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë padyshim një çift shumë i dashur për publikun e i shumë komentuar në media e rrjete sociale. Publiku ka gjithnjë interes për ta, për të rejat nga jeta e tyre profesionale apo private. Almeda është më aktive në rrjete sociale sesa Tolgahani dhe numëron mijëra fansa.

Por këta të fundit me siguri sot janë habitur nga postimi i fundit i Almedës. Modelja dhe aktorja shfaqet duke u puthur në buzë me një djalë.

Por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar pasi ai është nipi i familjes Abazi me të cilin Almeda poston shpesh foto e video e kjo puthje në buzë mes tyre është shprehje e dashurisë që modelja ka ndaj vogëlushit.