“ËSHTË KOHA T’I RIKTHEHEM…”/ Çfarë po paralajmëron Alban Skënderaj me postimin e fundit? – AlpeGossip
“ËSHTË KOHA T’I RIKTHEHEM…”/ Çfarë po paralajmëron Alban Skënderaj me postimin e fundit?

“ËSHTË KOHA T’I RIKTHEHEM…”/ Çfarë po paralajmëron Alban Skënderaj me postimin e fundit?

Alban Skënderaj mbetet një nga këngëtarët dhe kantautorët më të dashur për publikun shqiptar. Artisti sa vjen e po bëhet edhe më aktiv në muzikë kohët e fundit duke sjellë herë pas here projekte të reja.

Madje sot përmes një postimi në “Instastory”, ai ka paralajmëruar se ka gati këngën e radhës. E nga shkrimi që ka lënë në foto, ai ka lënë të kuptohet se ka të bëjë me një baladë.

 

 

“Është koha për mua ti rikthehem pak muzikës së zemrës”, ka shkruar Albani në foton ku shfaqet ai pranë një pianoje.

“Është koha për mua t’i rikthehem...”/