KUSHTUAR ISH-TË DASHURIT TË SAJ/ Kënga e re e Fjolla Morinës do t’ju përlot (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KUSHTUAR ISH-TË DASHURIT TË SAJ/ Kënga e re e Fjolla Morinës do t’ju përlot (FOTO+VIDEO)

KUSHTUAR ISH-TË DASHURIT TË SAJ/ Kënga e re e Fjolla Morinës do t’ju përlot (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh Fjolla Morina kishte lajmëruar që po vjen me një këngë të re dhe më në fund projekti i shumëpritur është publikuar sot. Kënga mban titullin “Si ta pranoj” dhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin Valon Bytyqi.

Këtë baladë Fjolla ja kushton ish-të dashurit të saj dhe vetë teksti e videoklipi janë shumë prekës.

Fjolla shfaqet e veshur me fustan, vello e doreza të zeza.

Në fund të videos këngëtarja shkon nëvarrin e të ish-të dashurit dhevajton.