DITËLINDJET E 11 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot – AlpeGossip
DITËLINDJET E 11 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot

DITËLINDJET E 11 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot

Data shënon 11 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Thora Birch (aktore)36 vjeç

Elias Koteas (aktor) 57 vjeç

Mircea Monroe (aktore) 36 vjeç

Peter Berg (shkrimtar) 54 vjeç

Jodie Comer (aktore) 25 vjeç

David Anders (aktore) 37 vjeç

Nina Hartley (aktore) 59 vjeç

James Fleet (aktor) 66 vjeç

Lucy DeVito (aktore) 35 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al/