“EMOCIONET MË TË FORTA NË JETË”/ Pranvera kujton ditën kur pas edicionit të lajmeve shkoi në spital për… (FOTO) – AlpeGossip
“EMOCIONET MË TË FORTA NË JETË”/ Pranvera kujton ditën kur pas edicionit të lajmeve shkoi në spital për… (FOTO)

“EMOCIONET MË TË FORTA NË JETË”/ Pranvera kujton ditën kur pas edicionit të lajmeve shkoi në spital për… (FOTO)

Si sot para një viti gazetarja e Vizion Plus dhe moderatorja e emisionit “7 pa 5” do të shkonte në punë si gjithmonë, pa e ditur se atë mëngjes do të sillte në jetë dhe vajzën e saj. 23 shtatori ishte një ditë e zakonshme pune për gazetaren, por fill pas edicionit informativ të mëngjesit, gazetares iu desh të shkonte në spital e sot pas një viti ajo i kujton këto emocione të forta me foton më të bukur nga salla e lindjes.