“SYTË I KA…”/ Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e dytë: Dua vajzë – AlpeGossip
“SYTË I KA…”/ Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e dytë: Dua vajzë

“SYTË I KA…”/ Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e dytë: Dua vajzë

Olta Gixhari, partneri i saj dhe djali i tyre Amar, jeton prej disa kohësh në Spanjë. Në një intervistë për “Goca dhe Gra”, artistja ka folur për jetën e saj në Spanjë dhe ka treguar për planet për të ardhmen.

Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e

Ajo tha se dëshiron të ketë një fëmijë tjetër dhe të organizojë një dasmë.

Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e

“Uroj ta kem vajzë, por kam plan të bëj edhe një fëmijë tjetër. Dasmën nuk e kam menduar. Edhe kur e mendoj veten nuse, e mendoj me shalë jashtë gjithmonë”.

Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e

Olta ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën private dhe partnerin nuk e ka bërë asnjëherë publik. Për “Goca dhe Gra”, ajo pranoi të përshkruante tiparet e tij, ndërsa një vajzë e talentuar në studio pikturoi portretin, që Olta tha se i ngjan të dashurit të saj.

Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e

“Sytë i ka shumë të bukur. I ka kafë, si me bisht. Sytë kanë qenë gjëja e parë që më kanë goditur tek ai. Ka hundë shumë të rregullt, buzët i ka të trasha por i fsheh. Ka pak mjekër, nuk është i rrumbullakët në fytyrë. Nuk është as shumë i gjatë. Është shumë i qeshur”.

Olta Gixhari zbulon si duket partneri dhe planet për fëmijën e