FANSI E PYET PËR LARGESËN NGA “VIZION PLUS”/ Përgjigja e Julian Dedës nuk pritej: Lëvizjet të bëjnë…(FOTO) – AlpeGossip
FANSI E PYET PËR LARGESËN NGA “VIZION PLUS”/ Përgjigja e Julian Dedës nuk pritej: Lëvizjet të bëjnë…(FOTO)

FANSI E PYET PËR LARGESËN NGA “VIZION PLUS”/ Përgjigja e Julian Dedës nuk pritej: Lëvizjet të bëjnë…(FOTO)

Aktori Julian Deda për  këtë sezon të ri është transferuar te televizioni Klan.

Juli është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ai është bërë pjesë e lojës “pyetje edhe përgjigje” .

Fansi e pyet :” Pse u larguat nga Vizion Plus” dhe përgjigja e Julain Dedës ishte e shkurtër edhe pa detaje.

“Lëvizjet bëjnë mirë