“A KA NDONJË PREJ JUSH QË BËN MAGJI…”/ Pas kileve nga shtatzënia, ja për çfarë u lutet Arbana Osmani ndjekësve që ta ndihmojnë (FOTOT) – AlpeGossip
“A KA NDONJË PREJ JUSH QË BËN MAGJI…”/ Pas kileve nga shtatzënia, ja për çfarë u lutet Arbana Osmani ndjekësve që ta ndihmojnë (FOTOT)

“A KA NDONJË PREJ JUSH QË BËN MAGJI…”/ Pas kileve nga shtatzënia, ja për çfarë u lutet Arbana Osmani ndjekësve që ta ndihmojnë (FOTOT)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor. Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagëzonin me emrin, Diell. Gjatë kësaj kohe moderatorja i është përkushtuar totalisht rritjes së djalit dhe është ndarë prej tij vetëm kur i është dashur të merret me punë.

Pavarësisht se ka kaluar 1 muaj nga lindja e djalit, Arbana duket se nuk ka vënë re ende asnjë ndryshim në trupin e saj. ajo ka terguar se vazhdon ende të ketë të njëjtin neps si më parë dhe ju ka kërkuar ndjekësve që ta ndihmojnë me këtë problem. Ajo ka postar fotot e disa biskotave në Instagram dhe ka treguar se nuk po ndalet së ngrëni.

A ka ndonjë prej jush që bën magji dhe të heq nga nepsi këto?”, ka shrkuar Osmani.

Më pas ajo ka treguar se vogëlushin e saj e ushqen me qumësht gjiri, por as kjo nuk e ka ndihmuar të bjerë nga pesha. Arbana ka publikuar një meme në story për të treguar gjendjen e saj aktuale.

Ushqyerja me gji do të ndihmojë të humbasësh peshë, thanë. Kilet e tepërta do largohen menjëherë, thanë”, shkruhet në memen ku një vajzë shfaqet duke ngrënë një tortë të madhe.

Kujtojmë se Osmani është nënë edhe e një djali tjetër, të quajtur Jon.