KUJT I KA NGJARË? Almeda poston foton e Efehanit me dedikimin e veçantë – AlpeGossip
KUJT I KA NGJARË? Almeda poston foton e  Efehanit me dedikimin e veçantë

KUJT I KA NGJARË? Almeda poston foton e Efehanit me dedikimin e veçantë

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin ëngjëllor.

Almeda ia ka zbukuar ditën ndjekësve me një foto që ka postuar pak më parë në Instagram ku shfaqet Efehan duke buzëqeshur.

“Gjithçka imja”, shkruan Almeda.