Si nisi “lufta e diss-eve” mes repereve shqiptare? Shihni se çfarë thonë për njëra-tjetrën (VIDEO) – AlpeGossip
Si nisi “lufta e diss-eve” mes repereve shqiptare? Shihni se çfarë thonë për njëra-tjetrën (VIDEO)

Si nisi “lufta e diss-eve” mes repereve shqiptare? Shihni se çfarë thonë për njëra-tjetrën (VIDEO)

Skena e muzikës shqiptare tashmë mund të themi se ka pësuar një revolucion.

Ndryshe ndisa vite më parë ku sihim mësuar të shihnim më tepër reperë meshkuj, tashmë në qendër të vëmendjes janë repret shqiptare.

Sigurisht që “lufta” për sukses apo për të qenë gjithmonë të parat është mjaft e ashpër dhe konkurenca shpesh nxit dhe konflikte mes tyre.

Por si lindi e gjithë kjo luftë e ftohtë mes repereve më në zë të momentit dhe çfarë thonë për njëra tjetrën e zbuloni në videon më poshtë nga Prive.