"ISHTE MYSAFIRE DHE I HËNGRI TË GJITHA ÇOKOLLATAT"/ Këngëtarja shqiptare rrëfen momentin qesharak (VIDEO) - AlpeGossip
“ISHTE MYSAFIRE DHE I HËNGRI TË GJITHA ÇOKOLLATAT”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen momentin qesharak (VIDEO)

“ISHTE MYSAFIRE DHE I HËNGRI TË GJITHA ÇOKOLLATAT”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen momentin qesharak (VIDEO)

Ka treguar 10-të gjëra që publiku s’i dinte për të dhe këngëtarja Arta Bajrami i tha në emisionin Prive.

Pjesë e rubrikës “10-të gjëra që s’i keni ditur për Arta Bajramin”, ajo ka vendosur të na e tregojë një përjetim qesharak nga fëmijëria e saj.

“Kishte ca llokume dhe çokollata që do shërbeheshin për mysafirët. Unë isha me nënën mysafire, dhe këto llokume qëlluan afër meje dhe nga nëj nga një unë I hëngra të gjitha. Pastaj I fshehën por unë I gjeta në banjo, dhe prapë i hëngra të gjitha që mbetën nga kutia”, ka thënë Arta Bajrami.