“ZEMRA IME E VOGËL…”/ Vesa Luma URON djalin e saj për ditëlindjen, bën DEDIKIMIN më prekës që keni parë (FOTO) – AlpeGossip
“ZEMRA IME E VOGËL…”/ Vesa Luma URON djalin e saj për ditëlindjen, bën DEDIKIMIN më prekës që keni parë (FOTO)

“ZEMRA IME E VOGËL…”/ Vesa Luma URON djalin e saj për ditëlindjen, bën DEDIKIMIN më prekës që keni parë (FOTO)

Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundmi na ka prekur të gjithve me postimin e fundit të cilit ja dedikon dajlit të asj i cili ka ditëlindjen, duke i kushtuar kështu disa fjalë:

“Zemra ime vogel qe sot i mbushe 2 vjet! Keto 2 vjet me rrite edhe mua,edhe babin tend,na bere te kuptojme rendesine e jetes! Nuk e krahasoj me asgje sharmin tend bashke me intelegjencen dhe sensin e humorit ( kur zgjohesh naten per te pi qumshtin dhe ashtu sic je me sy mbyll na thua Gezuar😂) deshiren e madhe per librat ,futbollin ,muziken,raketat..Dhe ti ,Liani im ,do rritesh me te gjitha te mirat e botes ,( mami dhe babi ta premtojme qe sdo te te mungoje asgje ne jete) ,e uroj te behesh 100 vjec, ndersa mua ,mua me ke fal 100 jete tjera me energjine e dashurine tende! Gezuar jeta ime! Jam krenare me ty! Te du me se shumti ne bote! @lianxhari” shkruan Vesa.

Edhe 100 Lian! /AlpeNews.al