FESTON DITLINDJEN/ Make up artisti i familjes së famshme Kardashian, gjendet në krah të një këngëtareje SHQIPTARE duke….(FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITLINDJEN/ Make up artisti i familjes së famshme Kardashian, gjendet në krah të një këngëtareje SHQIPTARE duke….(FOTO)

FESTON DITLINDJEN/ Make up artisti i familjes së famshme Kardashian, gjendet në krah të një këngëtareje SHQIPTARE duke….(FOTO)

Ariel TEJADA ose “Makeup by Ariel” i njohur ndryshe si grimieri i preferuar i familjes Kardashians & Jenners dhe shumë yjeve të tjerë në Hollywood . Të apasionuarit pas makeup  mësojnë sekretet sesi të dukesh bukur dhe thjeshtë.

Së fundmi mikeshja e tij këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë në krah të artistit duke festuar ditëlindjen e tij duke i uruar atij më të mirat.

Sot ai ka mbush 23 vjeç dhe ka arritur majat e suksesit në Hollywood. /AlpeNews.al