Këngëtarja shqiptare si Nicki Minaj, reklamon të pasmet me këtë pozë PROVOKUESE – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare si Nicki Minaj, reklamon të pasmet me këtë pozë PROVOKUESE

Këngëtarja shqiptare si Nicki Minaj, reklamon të pasmet me këtë pozë PROVOKUESE

Këngëtarja BabyGee duket se është inspiruar nga Nicki Minaj në foton e fundit.
Të paktën poza që ka marrë na lë të kuptojmë një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë i cili ia definon pjesët e trupit e sidomos fundshpinën, BabyGee duket shumë seksi.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga shumë njerëz por nuk duhet harruar ta përmendim se BabyGee ka arritur shumë sukses edhe me projektet e saj muzikore dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.