Oriola Marashi “ndez” rrjetin me fustanin transparent në plazh, por ky detaj do t’ju shokojë! – AlpeGossip
Oriola Marashi “ndez” rrjetin me fustanin transparent në plazh, por ky detaj do t’ju shokojë!

Oriola Marashi “ndez” rrjetin me fustanin transparent në plazh, por ky detaj do t’ju shokojë!

Modelja e njohur, Oriola Marashi është një nga femrat më të komentuara në rrjete sociale dhe në mediat rozë. Ajo ka arritur të fitojë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj seksi në Instagram, por edhe me bisedat “funny” që bën me fansat apo pjesëtarët e grupit. Së fundmi ajo ka postuar disa foto nga një projekt i saj me një firmë ndërkombëtare.

Oriola shfaqet shumë seksi teksa pozon në det me flokët e lagur dhe fustani i nxjerr në pah linjat trupore perfekte, mirëpo ajo që bie në sy është një detaj në gjurin dhe këmbën e modeles ku duket shumë e vrarë.

Çfarë ka ndodhur vallë sepse se kemi parë herë tjetër?