GRACIANO FLET ME BINDJE TË PLOTË/ Zbulon kur do të martohet me Argjirën – AlpeGossip
GRACIANO FLET ME BINDJE TË PLOTË/ Zbulon kur do të martohet me Argjirën

GRACIANO FLET ME BINDJE TË PLOTË/ Zbulon kur do të martohet me Argjirën

Graciano Tagani ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku mes të tjerash u pyet nëse mes tij dhe Argjirës do të këtë një martesë ose një propozim.

Graciano flet me bindje të plotë, zbulon kur do të martohet me

Përsa i përket propozimit, Graciano tha se dëshiron të jetë surprizë për Argjirën, e prandaj nuk zbuloi detaje. Ndërsa për dasmën, ai u shpreh me bindje se maksimumi deri vitin tjetër do të martohen.

Graciano flet me bindje të plotë, zbulon kur do të martohet me

“Gjira po e ndjek programin nëse u=në do them diçka më tepër nuk ka sens. Kështu që unë do të ta shkruaj me mesazh por martesë… maksimumi vitin tjetër patjetër që po”, tha Graciano.

Graciano flet me bindje të plotë, zbulon kur do të martohet me

Graciano flet me bindje të plotë, zbulon kur do të martohet me