Agnesa Vuthaj kaq e bukur në fotografinë e fundit, sa na bën të mendojmë që ish missi… (FOTO) – AlpeGossip
Agnesa Vuthaj kaq e bukur në fotografinë e fundit, sa na bën të mendojmë që ish missi… (FOTO)

Agnesa Vuthaj kaq e bukur në fotografinë e fundit, sa na bën të mendojmë që ish missi… (FOTO)

Ish missi, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë mis i bukurisë.

Vuthaj është në ndër me të komentuarat në public jo vetëm për veshjet e saj të vecanta, por edhe për linjat dhe fytyrën e bukur.

E tillë duket edhe në fotografitë e publikuara në ‘Instagram’.

Me një grim të lehtë dhe e thjeshtë, Vuthaj duket shumë e lezetshme.