Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni sa ka ndryshuar Jona Spahiu (FOTO) – AlpeGossip
Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni sa ka ndryshuar Jona Spahiu (FOTO)

Në muajt e parë të shtatzënisë, shihni sa ka ndryshuar Jona Spahiu (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë një burim për “Iconstyle.al” zbuloi se moderatorja Jona Spahiu, është në pritje të ëmbël. Ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe ndryshimet në fizikun e saj tashmë kanë filluar të vihen re.

Në një foto të postuar në Instastory nga Jona ditën e sotme vihet re dukshëm se sa shumë ka ndryshuar pamja e saj. Pavarësisht se është munduar ta fshehë barkun, vihen re format më të rrumbullakosura se zakonisht dhe disa kilogramë më tepër. Nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë moderatoren simpatike.

Në muajin qershor pritet që Jona dhe partneri i saj Frenkli Ymeri të organizojë edhe dasmën e tyre madhështore.