HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjakët”, shenja që i shkon për “shtat” Eni Çobanit më shumë se kujtdo tjetër (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjakët”, shenja që i shkon për “shtat” Eni Çobanit më shumë se kujtdo tjetër (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ “Binjakët”, shenja që i shkon për “shtat” Eni Çobanit më shumë se kujtdo tjetër (FOTO)

Eni Çobani është një ndër figurat e ekranit mjaft e dashur për publikun e cila ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Ajo i përket shenjës së “Binjakëve” në horoskopi dhe pa dyshim mund të themi se përshtatet me karakteristikat e saj.

Për binjakët thuhet se janë persona që gëzojnë aftësi të mrekullueshme komunikimi dhe e tillë ësht dhe ajo që e njohim të gjith si: Zonja Eni, e aftë për të marrë përsipër situata komplekse në rolin e ndërmjetëses në rubrikën “Shihemi në Gjyq” si dhe ti zgjidhë ato me mënyrën e duhur të komunikimit pa cënuar askënd dhe për më tepër në media.

Një tjetër karakteristikë që plotësohet nga Zonja Eni, ka të bëjë me tiparet. Binjakët thuhet se kanë tipare të mprehta dhe e tillë është dhe ajo. Me sy të kaltër si kristali e flokë bjond, ajo merr shumë komplimenta edhe për pamjen ëngjëllore.

Gjithashtu binjakët mund të kryejnë disa detyra njëkohësisht dhe këtë karakteristikë e pasqyron edhe ajo. Eni Çobani ka një karrierë të sukseshme që sigurisht i zë një pjesë të madhe të kohës por ajo gjithnjë ka ditur të kushtojë edhe familjes kohën e duhur.

View this post on Instagram

Mirmengjes dhe jave te mbare!

A post shared by Eni Cobani (@enicobani) on

 

 

 

/AlpeNews.al