“NDONJËHERË DIKUSH VJEN KAQ…”/ Biznesmeni i bën dedikimin më të veçantë Fjolla Morinës (FOTO) – AlpeGossip
“NDONJËHERË DIKUSH VJEN KAQ…”/ Biznesmeni i bën dedikimin më të veçantë Fjolla Morinës (FOTO)

“NDONJËHERË DIKUSH VJEN KAQ…”/ Biznesmeni i bën dedikimin më të veçantë Fjolla Morinës (FOTO)

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar dhe në prag të martesës.

Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjete sociale, teksa së fundmi ka qenë ai i cili i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla.

Fisniku ka ndarë një foto krahas partneres, duke shkruar: “Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq papritmas, ta rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë!”