“T’I PRES FLOKËT, IK ORE PALAÇO”/ Plas sherri mes Fatjonit dhe Arjonit në “Përputhen”, Tea… – AlpeGossip
“T’I PRES FLOKËT, IK ORE PALAÇO”/ Plas sherri mes Fatjonit dhe Arjonit në “Përputhen”, Tea…

“T’I PRES FLOKËT, IK ORE PALAÇO”/ Plas sherri mes Fatjonit dhe Arjonit në “Përputhen”, Tea…

Debate të forta ka pasur në puntatën më të fundit të “Përputhen”. Pas takimit të Teas dhe Beartit, Arjoni nisi të komentojë duke thënë se nuk i pëlqeu takimi dhe se Tea i duket më e dhënë ndaj tij, gjë kjo që u mohua kategorikisht nga 21-vjeçarja, e cila theksoi se Arjoni është personi që e ka fyer më shumë në jetë.

Kjo lidhet me një episod të ndodhur në takimin mes tyre. Tea i tha Arjonit në takim se do të dëshironte të kërcente, ndërsa ai tha se nuk dinte të hidhte asnjë hap. Ndërkohë në studio, ai ftoi në një takim Anën, gjë e cila la të mërzitur Tean.

Ndërkaq, në një moment, Fatjoni dëshironte të replikonte, por Arjoni iu drejtua me fjalët “një sekondë se do të flas unë, merru me ato Giveway-t e tua”

“Ej t’i pres flokët unë, të lë pa flokë”, iu kthye Fatjoni

Debati i plotë:

Arjoni: Një sekondë se do të flas unë, merru me ato Giveway-t e tua.

Fatjoni: Ej t’i pres flokët unë, të lë pa flokë.

Arjoni: Mos u kap me mua.

Fatjoni: Mos më thua mua rri.

Arjoni: Pusho tani, palaço.