Noizy dhe Oriola në një lidhje? FOTO e reperit e nxjer zbuluar, ja me kë e ndan shtratin ai - AlpeGossip
Noizy dhe Oriola në një lidhje? FOTO e reperit e nxjer zbuluar, ja me kë e ndan shtratin ai

Noizy dhe Oriola në një lidhje? FOTO e reperit e nxjer zbuluar, ja me kë e ndan shtratin ai

Thonë që ku ka zë nuk është pa gjë!

Që prej kohës kur Oriola Marashi është bërë pjesë e labelit OTR, e kemi parë shpesh në shoqërinë e Noizyt. Ky afrimitet i tyre ka bërë që të flitet shumë për një lidhje të mundshme mes tyre, por mesa duket modelja dhe reperi s’kanë asgjë më shumë se miqësi.

Pas publikimit të fotos ku u shfaq krah Oriola Marashit në plazh, duket se Noizyt po i pëlqen vetja të shfaqet gjithnjë e më shumë i zhveshur, më saktë gjysmë i zhveshur e kjo për shkak edhe të formave që i ka marrë trupi pas ushtrimit në palestër. Mos vallë po tenton të trembë Blerim Destanin? Pak orë më parë ai ka publikur një video në instastory ku shihet i shtrirë në krevat, vetëm, pa Oriolën.