SI RRALLËHERË/ Ervin Kurti – dy moderatorëve të njohur: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua (FOTO+VIDEO)) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Ervin Kurti – dy moderatorëve të njohur: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua (FOTO+VIDEO))

SI RRALLËHERË/ Ervin Kurti – dy moderatorëve të njohur: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua (FOTO+VIDEO))

Gazetari i njohur dhe ndër më të komentuarit për thumbimet që i bën VIP-ave duke u nxjerrë atyre shpeshherë sekrete, Ervin Kurti është i ftuari i rradhës në emisionin “Treshat” i cili moderohet nga Bora Zemani dhe Romeo e Donald Veshaj.

Gjatë emisionit, Ervini ka folur si rrallëherë për jetën private duke u shprehur: “Te pjesa dashurisë nuk jam i lumtur”.

Por një deklaratë shumë pikante ishte ajo kur Ervini iu drejtua me humor Romeos dhe Donaldit: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.