NUK DO TA BESONI ARSYEN/ Enca qenka mërzitur me kryeministrin Rama – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI ARSYEN/ Enca qenka mërzitur me kryeministrin Rama

NUK DO TA BESONI ARSYEN/ Enca qenka mërzitur me kryeministrin Rama

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e kryeministrit Edi Rama dhe këngëtarit Muharrem Ahmetit me të cilin Enca së fundmi ka realizuar edhe një këngë. Haxhia zgjodhi Muharremin sepse se Rama nuk i ka bërë folloë në ‘Instagram’.

‘Edi Rama nuk më ka follow kështu që mirupafshim’, tha Enca, duke bërë kshu një ‘hakmarrje’ perfekte për faktin që ai nuk e ndjek ende