ZBULOHET DATA/ Ja kur do të martohen Gjiko dhe Elita Rudi – AlpeGossip
ZBULOHET DATA/ Ja kur do të martohen Gjiko dhe Elita Rudi

ZBULOHET DATA/ Ja kur do të martohen Gjiko dhe Elita Rudi

Një muaj më parë u përhap lajmi se Gjiko dhe Elita Rudi, pas fejesës do të martoheshin më 23 gusht të këtij viti. Mirëpo, dy ditë përpara dasmës u mësua se çifti e kishin “anulluar” martesën.

Është zbuluar se në fakt, Gjiko dhe Elita do të martohen më 21 shtator, ndërsa dasma do të mbahet në “White Garden Events”.

Kujtojmë se në qershor të këtij viti, Gjiko i propozoi partneres së tij për fejesë, pikërisht në ditën e lindjes së saj.