“E MIRË JE, POR PSE ME B*THË”/ Ledina Çelo guxon sërish me poza seksi edhe pas kritikave (FOTO) – AlpeGossip
“E MIRË JE, POR PSE ME B*THË”/ Ledina Çelo guxon sërish me poza seksi edhe pas kritikave (FOTO)

“E MIRË JE, POR PSE ME B*THË”/ Ledina Çelo guxon sërish me poza seksi edhe pas kritikave (FOTO)

Ledina Çelo ka “turbulluar” sërish ujërat në rrjete sociale, pas fotos së fundit të publikuar në Instastory. Ajo shihet e shtrirë në një ambient rezidence të zbukuruar me bar, teksa merr rreze dielli në këto ditë zhegu.

Në njërën prej tyre këngëtarja është kthyer me të pasmet nga kamera duke ekspozuar asetet të cilat e bëjnë të duket më e re seç vërtetë është. Sigurisht, çdo 44-vjeçare do e kishte zili trupin e saj elegant dhe të mirëmbajtur.

Më herët këngëtarja ka publikuar shumë foto sensuale në Instagram duke marrë komente pozitive, por nuk kanë munguar dhe komente negative, të fansave që e kritikojnë për stilin e fotove që poston, në raport me vitet që mban mbi supe.

Disa prej komenteve:

“Ku po shkon kjo botë, gruaja 50 vjeçe nxjerr b***ën”-ishte një koment.

“E mire je po pse me bythe? Nuk eshte aspak paragjykim se jemi me gjithe te mirat mes Europes dhe as mendjengushta,por ekspozimi dhe vulgariteti skane lidhje sa open minded je.Duhen disa rregulla ne jete disa parime qe neser femijet tane mos shikojne bythet tona dhe shoket e tyre te na mbajne poster ne dhome.E dime sesi kane ardhur kohet dhe pikerisht njerezit qe u rezistojne tundimeve te shthurjes dhe ktyre akteve moderne tregojne karakter.Kte e lidh me shume me moshen sepse e re edhe leshon e gabon.Shpresoj mos e dhisni.Jeml shqipetare ne fund te fundit gjaku nuk behet uje e me gjakun as mentaliteti sesi jemi rritur e me te figura e nenes.Nese do donim ti shikonim nenat tona keshtu atehere hajde i nxjerrim allatet sheshit se i kemi te bukura dhe gjynah ti mbajme nen hije,gjynah ti shikoje vetem nje burrë”-shkruhej në koment.

‘E mirë je, po pse me b***ë?”! Ledina Çelo guxon