NË PRITJE PREJ KOHËSH/ Mozzik dhe Loredana japin lajmin e bukur (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE PREJ KOHËSH/ Mozzik dhe Loredana japin lajmin e bukur (FOTO)

NË PRITJE PREJ KOHËSH/ Mozzik dhe Loredana japin lajmin e bukur (FOTO)

Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana, janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit, të cilët me këngët e tyre kanë korrur sukses të madh në industrinë e muzikës.

Siç e kishin lajmëruar pak kohë më parë, këtë të premte çifti do të sjellë bashkëpunimin e tyre “Bonnie & Clyde”.

Lajmin e bëri të ditur fillimisht vëllai i Moziik, Getinjo, nëpërmjet një videoje në profilin e tij në Instagram, ku Mozzik dhe Loredana shfaqen në bashkëpunimin e ri të cilin fansat po e prisnin prej kohësh.