“Të orientuar nga dielli”. Alban Dudushi dhe bashkëshortja e tij dinë si ta shijojnë ditën – AlpeGossip
“Të orientuar nga dielli”. Alban Dudushi dhe bashkëshortja e tij dinë si ta shijojnë ditën

“Të orientuar nga dielli”. Alban Dudushi dhe bashkëshortja e tij dinë si ta shijojnë ditën

Partnerja e moderatorit të njohur Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh në rrjete sociale foto familjare.

Edhe këtë herë ajo postuar një foto mjaft të bukur plot diell në të cilën shfaqet së bashku me Albanin dhe me vogëlushin e tyre Kroi Art.

“Të orientuar nga dielli,”-ka shkruar Bieta krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.