FOTO/ Ju nuk e dinit! Djali i Ardit Gjebreas qenka shumë mik me këtë këngëtare e njohur shqiptare – AlpeGossip
FOTO/ Ju nuk e dinit! Djali i Ardit Gjebreas qenka shumë mik me këtë këngëtare e njohur shqiptare

FOTO/ Ju nuk e dinit! Djali i Ardit Gjebreas qenka shumë mik me këtë këngëtare e njohur shqiptare

Gjatë edicionit të këtij viti të “Këngës Magjike” djali i moderatorit Ardit Gjebrea, Joni ka shprehur mbështetjen e tij për shumë artistë pjesëmarrës, ndonëse nuk ndodhje në Shqipëri.

Por me postimin e fundit të rrjete sociale, ai tregoi me më një këngëtare në veçanti është shumë mik. Bëhet fjalë për këngëtaren Filloreta Raçi, të cilës i ka uruar suksese në Instastories në dy projektet muzikore që pritet të publikojë së shpejti.

Jonin dhe Fifin i kemi parë shpesh të komentojnë edhe në fotot e njëri-tjetrit çka tregon edhe më shumë rreth miqësisë mes tyre.