Armina Mevlani super provokuese, shikoni si del në ballkon…(FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani super provokuese, shikoni si del në ballkon…(FOTO)

Armina Mevlani super provokuese, shikoni si del në ballkon…(FOTO)

Mesdita ishte sot mëngjes për bukuroshen shqiptare.
Blogerja e njohur Armian Mevlani ka surprizuar me publikimet e saj të fundit.

Me syze dhe me rrobdëshambrë Armina ka pozuar sensuale, teksa ndodhet në Itali.

Me sa duket Armina ndjehet paksa e dembelosur për shkak të angazhimeve të fundit.

Partnerja e Shkëlzen Berishës nuk e ka në plan t’i ndalë surprizat për ndjekësit e saj.