DY VITE PAS NDARJES/ Xheni i “Big Brother” rikthehet në krahët e Benardit (FOTO) – AlpeGossip
DY VITE PAS NDARJES/ Xheni i “Big Brother” rikthehet në krahët e Benardit (FOTO)

DY VITE PAS NDARJES/ Xheni i “Big Brother” rikthehet në krahët e Benardit (FOTO)

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura për publikun të shtëpisë së famshme ‘Big Brother’. Pas përfundimit të aventurës në reality shown e njohur ata u përfolën gjatë, mirëpo më pas dhanë lajmin se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Dy vite pas ndarjes siç duket ish çifti i njohur është ribashkuar sërish. Ka qenë Xheni ajo që në një postim në Instastory ka publikuar një foto ku shihet duke përqafuar një mashkull që duket si Benardi.

Ka mjaftuar kjo që të gjithë fansat dhe mediat të aludojnë se dyshja e njohur është ribashkuar sërish. Madje ish banorja ka publikuar dhe një foto me unazë në gisht duke lënë të kuptohet se gjerat po bëhen serioze.