ADELINA E MAHNITUR PAS RINËS/ I thotë fjalët që çdo këngëtar do donte të dëgjonte (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA E MAHNITUR PAS RINËS/ I thotë fjalët që çdo këngëtar do donte të dëgjonte (FOTO)

ADELINA E MAHNITUR PAS RINËS/ I thotë fjalët që çdo këngëtar do donte të dëgjonte (FOTO)

Siç kanë lajmëruar prej kohësh reperja Rina dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, janë duke punuar për të sjell një bashkëpunim. Kënga ka përfunduar dhe dy këngëtaret janë duke mbyllur edhe xhirimet e fundit të klipit.

Siç duket gjatë kësaj periudhe Adelina dhe Rina janë afruar shumë dhe kanë krijuar një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Rina ka publikuar shpesh foto me këngëtaren e  njohur, ndërkohë që Adelina së fundmi ka publikuar një foto me Rinën dhe pranë saj ka shkruar fjalë të mëdha për reperen dhe për suksesin që pritet që ajo të arrij.

“Ajo është z.ja.r.r. Ajo do të jetë për shumë gjatë vërdallë.  Ajo është  #girlpower (forca e vajzave) . Qikat”, shkruante këngëtarja pranë fotos së shkëputur nga klipi.