TIPIKE XHAMAJKANE/ Era Istrefi publikon këngën me yllin botëror dhe duket më seksi se kurrë (VIDEO) – AlpeGossip
TIPIKE XHAMAJKANE/ Era Istrefi publikon këngën me yllin botëror dhe duket më seksi se kurrë (VIDEO)

TIPIKE XHAMAJKANE/ Era Istrefi publikon këngën me yllin botëror dhe duket më seksi se kurrë (VIDEO)

Prej disa ditësh, nëpërmjet rrjeteve sociale, Era Istrefi na lajmëroi që të premtën (më 27 korrik) do të lançonte këngën e saj më të re”Oh God” me artistin me famë botërore Koshens.

Megjithatë kanali zyrtar i “Ultra Music”, ka lançuar projektin e ri të Era Istrefit në bashkëpunim me artistin xhamajkan. Në këtë projekt Era vjen mjaft sensuale, madje shfaq disa momente intime edhe me Koshens. Siç duket Era ia ka marrë dorën me këngët tipike “xhamajkiane” dhe duket më seksi se kurrë në këtë klip.