ZBULOHET E VËRTETA/ Donjeta e “Big Brother” rrëfen seksualitetin: Më kryqëzuan se pëlqej femrat por… – AlpeGossip
ZBULOHET E VËRTETA/ Donjeta e “Big Brother” rrëfen seksualitetin: Më kryqëzuan se pëlqej femrat por…

ZBULOHET E VËRTETA/ Donjeta e “Big Brother” rrëfen seksualitetin: Më kryqëzuan se pëlqej femrat por…

Donjeta Sejdiu ishte vajza nga Kosova që braktisi “Big Brother 9”, ku u përfol që arsyeja ishte lidhja intime me një vajzë. Ajo e mohoi kategorikisht, duke i cilësuar si thashetheme, asgjë më tepër. Pas një viti ish-partnerja e Damiano Agalliut në atë lojë jep këtë intervistë për “Panorama Plus”, ku rrëfen misterin e një vajze që i bën të tjerët të dyshojnë.

Mbahesh mend si një nga lojtaret me kontraverse të “Big Brother 9”, pas thashethemeve që u përhapën se pëlqeje vajzat.

Si i përjetove ato fjalë dhe ç’mund të thuash për seksualitetin tënd? Asgjë me shumë se thashetheme. Unë jam ”stright”.

Po ti çfarë ke prej mashkulli në qenien tënde dhe ç’të bën të ndihesh 100 për qind femër?

Nuk ka mashkull as 1% në mua. E sa për bishën që gjendet tek unë, mund të flisja më shumë.