”E lodhur me punët e kuzhinës…” Angela Martini befason me postimin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
”E lodhur me punët e kuzhinës…” Angela Martini befason me postimin e fundit (FOTO)

”E lodhur me punët e kuzhinës…” Angela Martini befason me postimin e fundit (FOTO)

Angela Martini na ka treguar diçka që nuk e dinim atë.
Modelja e famshme shqiptare e martuar me miliarderin rumun ka ndarë në Instagramin e saj nëj foto provokuese.

‘E lodhur nga punët e kuzhinës.’ ka shkruar Angela krah fotos dhe më pas ka lënë të kuptohet se ishte një shaka dhe se ajo nuk ka gatuar asnjëherë në jetën e saj.

Madje modelja ka theksuar se asnjëherë nuk do të gatuajë. Angela martini nuk ka zhgënjyer asnjëherë me postimet e saj sensuale.

Pas martesës ajo ka preferuar të qëndrojë larg modelingut.