“Çmendi” rrjetin me videot pa TANGA e me tufa eurosh, Trejsi Sejdini shfaqet pa reçipeta në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
“Çmendi” rrjetin me  videot pa TANGA e me tufa eurosh, Trejsi Sejdini shfaqet pa reçipeta në Dubai (FOTO)

“Çmendi” rrjetin me videot pa TANGA e me tufa eurosh, Trejsi Sejdini shfaqet pa reçipeta në Dubai (FOTO)

Trejsi Sejdini kohët e fundit ka qenë kryefjalë e mediave rozë në vend dhe kjo pasi shpesh here provokon rrjetin me postimet që bën. Sherret e bujshme, videot ku shihet pa të brendshme e me tufa eurosh kanë ‘çmendur’ të gjithë.

Së fundmi Trejsi shihet të jetë në Dubai dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ‘gangsterja e Elbasanit’ nëpërmjet Instagramit të saj. Ajo është mjaft e famshme në këtë rrjet social pasi ndjekësit e saj janë mbi 65 mijë dhe sa vjen dhe rriten. Sejdini shfaqet me një veshje pa reçipeta dhe duke nxjerrë në pah gjoksin e saj dhe këtë mund ta shihni në foton më poshtë.