ME TORTË NË DUAR/ Einxhel Shkira dhe Dj Dagz surprizojnë moderatorin e njohur live në emision – AlpeGossip
ME TORTË NË DUAR/ Einxhel Shkira dhe Dj Dagz surprizojnë moderatorin e njohur live në emision

ME TORTË NË DUAR/ Einxhel Shkira dhe Dj Dagz surprizojnë moderatorin e njohur live në emision

Moderatori i njohur Flori Gjini ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe duket se surprizën më të bukur ia kanë bërë Einxhel Shkira dhe Dj Dagz.

Çifti i njohur e ka surprizuar moderatori teksa ndodhej në emision live në radio. Me një tortë të vogël simbolike në duar ata janë futur në studio duke e kapur Florin në befasi.

Einxhel ka ndarë në Instagram videon e surprizë teksa ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Flori Gjini. Fjalët nuk mund të përshkruajnë se sa shumë të dua por shpresoj që ti mund ta ndiesh. Gjithashtu ti je me fat sepse as qirinjtë nuk duan që të plakesh ti.”

VIDEO