A KA VESHUR TË BRENDSHME ANA? Fustani i çarë deri te pjesët intime i tregon gjithçka (FOTOT) – AlpeGossip
A KA VESHUR TË BRENDSHME ANA? Fustani i çarë deri te pjesët intime i tregon gjithçka (FOTOT)

A KA VESHUR TË BRENDSHME ANA? Fustani i çarë deri te pjesët intime i tregon gjithçka (FOTOT)

Ana Lleshi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që në daljen e parë publike në ekran. E ka qenë pikërisht veshja e saj që bëri bujë menjëherë.

Përveç karakterit të fortë, ajo është gjithmonë komentuar edhe për veshjet e saj ekstravagante. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

Pozat e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku disa e komplimentojnë, e të tjerë e kritikojnë.

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te