Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë 'aksesor'... (FOTO) - AlpeGossip
Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë ‘aksesor’… (FOTO)

Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë ‘aksesor’… (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të momentit.
Këtë herë bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë dhe mjaft e buzëqeshur.

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon buzëqeshja,”-përfundon Marina. E në fakt moderatorja bukuroshja shquhet për buzëqeshjen e saj të ëmbël.